تبلیغات
ترکالکی اسپورت - گزارش کامل از مراسم افتتاحیه جام جهانی 2014 برزیل

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


ترکالکی اسپورت
 

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 22 خرداد 1393 توسط مجتبی محمدزاده

http://www.varzesh11.com/images/gallery/artists-perform-during-the-opening-ceremony-16692.jpg

  •  گزارش کامل از مراسم افتتاحیه جام جهانی 2014 برزیل
آپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپ

23:30 در فاصله یک ساعت مانده به شروع بازی همه چیز مهیاست.

23:30 بازیکنان برزیل رفته رفته وارد ورزشگاه می شوند.

آپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپ

بارسا نیوز

23:15 مراسم افتتاحیه به پایان رسید. شروع این مراسم زودتر از چیزی بود که قبلا اعلام شده بود.

23:09 آهنگ رسمی به پایان رسید و تماشاگران سه خواننده را به شدت تشویق کردند.

بارسا نیوز

23:05 به نظر بیش از آنکه برنامه به صورت زنده پخش شود خواننده ها مشغول لب خوانی هستند!

23:04 ودیا لیته یکی از سه خواننده رسمی آهنگ جام جهانی از توپی که میان زمین تعبیه شده بود بیرون آمد و آهنگش را شروع کرد. دو خواننده دیگر که البته جنیفر لوپز هم حضور دارد مشغول هنرنمایی هستند. آهنگ جام جهانی در برزیل اصلا با استقبال مواجه نشده است.

23:00 برنامه پیش مراسم شروع شده است و برنامه های مختلفی در حال اجرا شدن است.

بارسا نیوز

22:50 همه چیز برای شروع مراسم افتتاحیه جام بیستم آماده است.

22:40 بیرون از ورزشگاه برخورد شدی، گاز اشک‌آور و باتوم در انتظار معترضان است و درون ورزشگاه همه چیز متفاوت است. گزارش تصویری را از نظر بگذرانید:

22:37 تماشاگران رفته رفته وارد ورزشگاه می شوند.

آپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپ

22:35 اما قبل از فوتبال نوبت به موزیک است. جنیفر لوپز خواننده آهنگ رسمی جام جهانی که ابتدا گفته می شد در مراسم افتتاحیه غائب است بالاخره خودش را به ورزشگاه رسانده است.

22:30 ساعت شمار شروع جام از 4 ساعت قبل از بازی به راه افتاده است.

22:28 در فاصله 4 ساعت مانده به بازی به افرادی که بلیت داشتند اجازه ورود به ورزشگاه داده شده است.

22:27 در مقابل ده ها هزار هوادار برزیلی که خودشان را به ورزشگاه رسانده اند 600 هوادار تیم کرواسی هم برای دیدن این بازی می روند.

22:25 پلیس برزیل تا شعاع یک کیلومتری ورزشگاه سائوپائولو را پوشش داده و اجازه نمی دهد هیچ اتومبیلی از این فاصله نزدیک تر شود.

22:22 مشکلات در سائوپائولو کم بود که حالا کارکنان فرودگاه شهر ریودوژانیرو هم اعلام اعتصاب 24 ساعته کرده اند. خبر می رسد که نیروی امنیتی برای مقابله با اعتصاب به محل رفته اند.

22:20 هواداران تبم ملی برزیل دو دسته شده اند. عده ای به اعتراض های خیابانی شان ادامه می دهند و عده ای دیگر از 5 ساعت قبل از شروع بازی در صف ایستاده اند تا بازی را از نزدیک ببینند.

22:10 قرار است مجسمه مسیح در ریو امشب در آستانه مراسم افتتاحیه به رنگ 32 تیم حاضر در جام جهانی در بیاید.

22:10 کار کرواسی برای دیدار امشب برابر برزیل به شدن دشوار است. حتی امار هم به صورت رسمی این مورد را تایید می کند. تا به حال کشوری که میزبان جام جهانی بوده بازی افتتاحیه را واگذار نکرده است. میزبان ها 14 بار برده اند و 6 بار مساوی کرده اند.

22:08 لوکا مودریچ ستاره تیم ملی کرواسی معتقد است اگر تیمش برابر برزیل دفاع کند قطعا شکست می خورد. او می گوید برزیلی ها سه ستاره فوق العاده به اسم های مارسلو، سیلوا و نیمار دارند و اگر قرار باشد توپ را به آنها بدهیم و صرفا دفاع کنیم شکست مان حتمی است.

22:05 امروز روزنامه انگلیسی ایندیپندنت خبر نگران کننده ای منتشر کرد؛ اینکه ورزشگاه سائوپائولو، همین ورزشگاهی که قرار است میزبان دیدار برزیل و کرواسی باشد هرگز تا پیش از این ظرفیتش پر نشده است. یعنی ممکن است اتفاقی بیفتد!؟

22:00 به شروع مراسم افتتاحیه جام جهانی زمان زیادی باقی نمانده است و تیم فیلمبرداری این مراسم از ساعت ها قبل کار خود را شروع کرده است. قرار است در این مراسم از همان سیستم فیلمبرداری فیلم مرد اهنی استفاده شود.

21:58 پدیده «سلفی» در جام جهانی تمامی ندارد. این بار نوبت به ستاره های سابق دنیای فوتبال است تا پیش از برگزاری جام جهانی سلفی خاصی داشته باشند. کاناوارو، فیگو و یوری جورکائف در یک قاب و البته پاتریک ویرا!

21:55 ژروم والکه دبیر کل فیفا می گوید سازماندهی جام جهانی مشکلی ندارد و موضوع امنیت این جام است.

21:50 پاپ فرانسیس که در بین واتیکانی ها به پاپ فوتبالی ها شناخته شده است بازی های جام جهانی را دنبال خواهد کرد. او در صفحه توئیترش همین چند دقیقه پیش نوشت: «امیدوارم جام جهانی زیبایی داشته باشیم و بازی ها با روحیه برادی برگزار شود.»

21:45 هواداران سلسائو نزدیک به 64 سال است که انتظار این جام را می کشند. آنها در سال 1950 در خاک خودشان بازی نهایی را به اروگوئه واگذار کردند و حالا بی صبرانه منتظرند تا کابوس ماراکانا، را به دست فراموشی بسپارند.

20:41 نیمار و سایر هم تیمی هایش در تیم ملی برزیل به نظر نمی رسد دغدغه زیادی برای بازی افتتاحیه داشته باشند. حداقل تصاویری که در صفحه توئیتر منتشر می کنند این مورد را نشان می دهد!

20:40 فیلیپه اسکولاری مربی تیم ملی برزیل در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت:« همان طور که گفته ام ما هفت بازی برای قهرمان شدن در پیش داریم که باید از همین بازی برابر کرواسی نشان دهیم که می خواهیم قهرمان شویم.

آپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپآپلودسنتر پارسی آپ
طبقه بندی: اخبار ورزشی، 
برچسب ها: اخبار ورزشی، جام جهانی برزیل 2014، جام جهانی، مراسم افتتاحیه، گزارش کامل از مراسم افتتاحیه جام جهانی 2014 برزیل،  
.: Weblog Themes By MihanSkin :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : میهن اسکین